Sn. Ziyaretçi Hoşgeldiniz Firma Girişi | Kayıt Ol

Adapazarı'nda Sahte Baskomisere Suçüstü

Adapazarı'nda kendisini başkomiser olarak tanıtarak telefonla aradığı bir kişinin 5 bin 100 lira parasını dolandırmak isteyen S.Ş. suçüstü yakalandı.
Adapazarı'nda Sahte Baskomisere Suçüstü
Adapazarı'nda oturan S.Ş telefonla aradığı bir kişiye kendisini 'Baskomiser' diye tanıtarak, "Senin banka hesabına girmişler. Paranı korumak için çalışma yapacağız. Bunun için 5 bin 100 lira ödeme yapmanız gerekli" diyerek para istedi. Bu istek üzerine parayı istediği banka şubesin yatıran adı açıklanmayan kişi daha sonra polise başvurunca ekipler harekete geçti. S.Ş. bir bankanın ATM'sinden hesabına gelen 5 bin 100 lira parayı çekerken suçüstü yapılarak yakaladı. Daha önce böbrek ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alındığı belirlenen S.Ş. polisteki ifadesinde suçlamaları kabul etti. Soruşturma sürdürülüyor.
  • İsim
  • E-Mail (Gizli tutulacaktır.)
  • Kalan Karakter:
  • Yorum Gönder
Teşekkürler...
Yorumunuz Kayıt Edilmiştir.
Site yönetimi tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Misafir6.06.2014
ben şunuda anlamıyorum, ortalıkta onca haber dolanıyor, şöyle dolandırıcılar var dikkat edin kanmayın diye, hala böyle bir durumla karşı karşıya geldiklerinde tereddüt etmeden nasıl para yaturabiliyorlar, neyseki arkadaş ucuz kurtulmuş, geçmiş olsun
Haluk6.06.2014
ya nasıl insanlar var memlekette anlamıyorum. umarım hak ettiği cezayı alır.
En Çok Okunan Haberler
En Çok Yorumlanan Haberler
Videolu Haberler
Fotoğraf Galerisi Olan Haberler