Sn. Ziyaretçi Hoşgeldiniz Firma Girişi | Kayıt Ol

Erenler'in duble yolları hizmete açılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafik akışını daha da rahatlatacak ulaşım hamlelerine devam ediyor, Erenler Bölgesine yeni alternatif güzergahlar açıyor. Murat Soğancıoğlu ve Yavuz Selim Caddeleri’nde başlatılan kapsamlı çalışmalar ile bin 750 metrelik bölünmüş yol hizmete alınıyor.
Erenler'in duble yolları hizmete açılıyor
Bisiklet yolları ve peyzajıyla önemli bir çalışmayı daha hizmete alacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Erenler Belediyesi ile yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda ilçemize bin 750 metrelik bölünmüş yol kazandırıyoruz. Erenler’imize hayırlı olsun” diye konuştu.

Çevre düzenlemelerinin tamamlanmasının ardından yolun hizmete alınacağını belirten Başkan Toçoğlu, “Yavuz Selim ve Murat Soğancıoğlu Caddeleri üzerinde asfalt ve bordür döşeme çalışmaları ile 3 bin 500 metrelik bisiklet yolu yapım işi tamamlandı. Gerekli çevre düzenlemelerinin yapılmasının ardından duble yollarımızı trafiğe açacağız. İlhan Aras, 1060 nolu cadde ile Karasu Kavşağı’nı birbirine bağlayacak yeni arterlerimiz, ilçemize önemli bir değer katacak” ifadelerini kullandı.
Erenler'in duble yolları hizmete açılıyor
Erenler'in duble yolları hizmete açılıyor
  • İsim
  • E-Mail (Gizli tutulacaktır.)
  • Kalan Karakter:
  • Yorum Gönder
Teşekkürler...
Yorumunuz Kayıt Edilmiştir.
Site yönetimi tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayıtlı Yorum Bulunmamaktadır...
En Çok Okunan Haberler
En Çok Yorumlanan Haberler
Videolu Haberler
Fotoğraf Galerisi Olan Haberler